קידום אתרים בגוגל – מה זה אומר?

יכול להיות שגם אתם ללא ניסיון וללא הבנה של רשת האינטרנט ואיך אתרים מתפרסמים בה וגם אתם בטוחים בדבר הבא – ברגע שתסיימו לבנות את האתר שלכם וברגע שהוא יעלה לאוויר, יתחילו להיכנס אליו ותתחילו לקבל פניות או שיבצעו אצלכם רכישות. אם זה היה ככה כל בעל עסק כמעט היה מיליונר היום אבל המציאות אחרת, אתם חייבים קידום אתרים בגוגל בכדי לקבל חשיפה, בכדי שהגולשים ימצאו אתכם ברגע שהם יחפשו את השירותים או המוצרים שלכם. קידום אורגני בגוגל הוא מלאכה לא פשוטה, מלאכה שצריכה להתבצע כל הזמן וללא הפסקה. היא יכולה להתבצע באופן עצמאי אם אתם יודעים מה לעשות ואיך לעשות ויכולה להתבצע על ידי מקדם אתרים או חברת קידום אתרים בגוגל.

מה זה בכלל קידום אורגני?

קידום אתרים בגוגל הוא ביטוי מקביל של קידום אתרים אורגני (למרות שיש גם אופציה לפרסום ממומן) הוא בעצם עבודה על האתר והפיכה שלו לכמה שיותר רלוונטי לגולשים, מעבר על כל עמוד ועמוד והחלטה על ביטוי מפתח מסוים שהוא ייצג ובהתאם אותו העמוד יקודם בגוגל. לדוגמא: אם אתם יש לכם חנות אופניים בתל אביב, הביטוי "חנות אופניים בתל אביב" חייב לייצג את אחד העמודים באתר (במקרה הזה כנראה עמוד הראשי) והעמוד צריך לכלול כמה פעמים את הביטוי הזה בכדי שגוגל יבצע את הסריקה ויזהה שהאתר עוסק בדיוק בזה. הגולש מהצד השני מקליד שאילתא מסוימת בשורת החיפוש של גוגל ובמקרה הזה זה יהיה "חנות אופניים בתל אביב" מה שיוצר התאמה בין החיפוש לבין התוצאה וגוגל אמור להוביל את הגולש היישר לאתר הרלוונטי.

ומה הבעיה? הבעיה היא התחרות, כמוכם יש עוד רבים שמוכרים אופניים בתל אביב ואתם צריכים לבצע פעולות שונות באתר ומחוצה לו בכדי שאתם תהיו רלוונטיים יותר, מתאימים יותר לגולש. בתוך האתר זה אומר אופטימיזציה שלו והתאמת העמודים כמו גם סידור של האתר בהיררכיה נכונה ופעולות שונות נוספות ומחוץ לאתר זה אומר קישורים נכנסים.

מהם קישורים נכנסים?

קידום אתרים בגוגל באמצעות קישורים נכנסים זה אומר במילים אחרות לפרסם המלצות ברשת. קידום אתרים אורגני חייב לכלול את המרכיב הזה מכיוון שכמו בחיים האמיתיים בהם אתם מחפשים המלצות על שירות או מוצר, כך בעולם הווירטואלי גוגל מחפש המלצות. קישורם נכנסים יכולים להיווצר על ידי כתיבת פוסט אורח באתר כלשהוא עם קישור לאתר המקודם, בפורומים שונים, ברשתות החברתיות, באינדקסים ואיפה לא…

זה שאתם חייבים שירות קידום אתרים בגוגל בשביל לקדם את האתר שלכם זה כבר ברור, והאופציות שלכם הן מקדם אתרים או חברת קידום. חברה במקרה כזה תיתן לכם ככל הנראה מענה טוב יותר ותסייע לכם להגיע למקומות הראשונים בגוגל בתוצאות החיפוש.

5 thoughts on “קידום אתרים בגוגל – מה זה אומר?”

  1. אם הייתי צריך לחשוב על דבר אחד שהיה יכול לגרום לי לא להצליח לעמוד במטרות של חיי, הם כסף. כמה עולים דברים עלול לתת לנו ברייקס בחיים וכשזה מגיע להשתלת שיער, כשכל הדימוי העצמי שלנו על הכף, זה יכול לשגע את השכל. זוהסיבה שאני הלכתי על השתלת שיער בהודו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.