מתקני גירוד לחתולים

מתקני גירוד לחתולים

אם יש לכם חתול אתם בטח כבר יודעים שהספות שלכם אינן מה בעבר, כלומר לפני שהיה לכם חתול. כידוע לכולם לחתולים יש ציפורניים ואחד האינסטינקטים הבסיסיים שלהם מבחינה השרדותית הוא השחזתם. כדי לשמור על הספות שלכם ועל שאר הרכוש אנחנו ממליצים על מתקני גירוד לחתולים.

 

הכרח ולא מותרות

למעשה, מתקני גירוד לחתולים הם הכרח כמו מזון לחתולים ולא מותרות כמו מזרקת מים לחתול. מתקני גירוד לחתולים הם מתקן שעליו מטפס החתול ומשחיז את ציפורניו. מתקן זה כולל קומה אחת או שתיים בהתאם לבחירתכם והתאמה לגיל ולסוג החתול. המשיכו לקרוא וגלו שזה לא כל כך פשוט כמו שזה נשמע.

עם זאת, כמו בתחומים אחרים שקשורים לחיות מחמד אתם נדרשים להתייעץ עם מומחים. הסיבה לכך פשוטה כי יש להתאים את מתקני גירוד לחתולים לגיל ולסוג החתול. בדיוק כמו שלא תקנו מזון לחתולים ללא התייעצות, כך גם בעניין מתקני גירוד לחתולים וזהו עניין מקצועי לכל דבר ועניין.

 

למי פונים?

אנחנו ממליצים לכם לפנות לחנות ארגו באלכסנדר ינאי 10 בפתח תקווה. בחנות זו מתמחים בחיות מחמד ובתחום החתולים ניתן להשיג בה פשוט הכל : מזון יבש לחתולים כמו מזון מבית רויאל קנין, מזרקת מים לחתולים, שימורים, מוצרי הדברה, חול ואפילו כלובי הטסה ונסיעה ועוד.

וזו רק ההתחלה כי החנות היא יותר מחנות של מזון יבש לחתולים שמוכרת מותגים (רויאל קנין למשל). בחנות זו תוכלו למצוא גם ציוד לכלבים, למכרסמים, לציפורים ולדגים ולדוגמה רשימה חלקית בתחום הכלבים : מזון לכלבים, שימורים, חטיפים, משחקים, מוצרי הדברה, רצועות וקולרים ועוד.

 

לנסוע עד פתח תקווה?

אולי תתפלאו אבל אתם לא צריכים לנסוע עד פתח תקווה כדי להינות ממוצרי החנות. כיום בעידן האינטרנט אתם יכולים לקבל ייעוץ מקצועי גם בטלפון (072-3380699), באימייל (info@ar-go.co.il) ובדף הפייסבוק של החנות. אנשי הצוות עומדים לרשותכם בכל יום חול מ-08:00-18:00 ובימי שישי עד 13:00.

וזו רק ההתחלה כי אם אתם מתגוררים בגוש דן הרווחתם ובגדול : משלוחי החנות יגיעו לביתכם חינם תוך 3 ימים מיום אישור העסקה בחברת האשראי. אם אתם גרים מחוץ לגוש דן לא שכחו אתכם ותוסיפו 20 שח בלבד למשלוח.

 

ומה עוד?

למעשה, זוהי רק ההתחלה כי בחנות תוכלו להינות מכל העולמות : גם חנות שמעמידה את חיית המחמד שלכם במרכז, גם שירות חם, אישי ומקצועי, גם מוצרים איכותיים וגם אספקה מהירה. וכמובן שהמחירים במקום הם שווים לכל נפש וכיס וללא פערי תיווך.

למען האמת, זוהי לא חנות חיות כמו שאתם מכירים אלא מקום שכולו אהבה לחיות המחמד שלכם. לא פלא לכן שבמקום מעניקים ייעוץ מקצועי וסיוע אישי לפני, בזמן ואחרי רכישה של מוצר כלשהו.

אז למה אתם מחכים?